Location : Home > C > CRCW20101M20FKEF
CRCW20101M20FKEF
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW20101M20FKEF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW20101M20FKEF RES SMD 1.2M OHM 1 3/4W 2010 793900 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW20101M20FKEF RES SMD 1.2M OHM 1 3/4W 2010 688700 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW20101M20FKEF RES 1.20M OHM 3/4W 1 2010 SMD 7900 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW20101M20FKEF Thick Film Resistors - SMD 3/4watt 1.2Mohms 1 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CRCW20101M20FKEF Thick Film Resistors - SMD 3/4watt 1.2Mohms 1 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com