Location : Home > C > CRCW20101K10FKEFHP
CRCW20101K10FKEFHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW20101K10FKEFHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW20101K10FKEFHP RES 1.10K OHM 1W 1 2010 SMD 8095 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW20101K10FKEFHP RES SMD 1.1K OHM 1 1W 2010 1517200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW20101K10FKEFHP RES SMD 1.1K OHM 1 1W 2010 890200 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com