Location : Home > C > CRCW201018R7FKEF
CRCW201018R7FKEF
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW201018R7FKEF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW201018R7FKEF standard package with RoHS 45830 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CRCW201018R7FKEF Thick Film Resistors - SMD 3/4watt 18.7ohms 1 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW201018R7FKEF RoHS Compliant 38015 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CRCW201018R7FKEF Thick Film Resistors - SMD 3/4watt 18.7ohms 1 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766143472G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 14SOIC
766143472G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 4.7Kohms 14Pin 2 Isolated Global Thunder Electronics Co.,Ltd