Location : Home > C > CRCW2010180KFKEF
CRCW2010180KFKEF
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW2010180KFKEF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW2010180KFKEF RES SMD 180K OHM 1 3/4W 2010 689900 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CRCW2010180KFKEF 7984566 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RC0603FR-0782K5L Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 82.5K OHM 1% 1/10W 0603
RC0603FR-0782K5L YAGEO 1309 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4607X-101-331LF Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 6 RES 330 OHM 7SIP
4607X-101-331LF Bourns 80000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
4607X-101-331LF Bourns 80000 2012+ Resistor Networks & Arrays 7pins 330ohms Bussed PXT Direct Electronics Co.,Ltd
4607X-101-331LF Bourns 80000 2012+ Resistor Networks & Arrays 7pins 330ohms Bussed Global Thunder Electronics Co.,Ltd
4607X-101-331LF Bourns Inc. 1428400 2015+ RES ARRAY 330 OHM 6 RES 7SIP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TC124-FR-0715K4L Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 4 RES 15.4K OHM 0804
OD620J Resistors Through Hole Resistors RES 62 OHM 1/4W 5% AXIAL
OD620J Ohmite 800,000 15+ Carbon Composition Resistors 1/4W 62 ohms 5 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com