Location : Home > C > CRCW201016K0FKEFHP
CRCW201016K0FKEFHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW201016K0FKEFHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW201016K0FKEFHP RES 16.0K OHM 1W 1 2010 SMD 8711 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW201016K0FKEFHP RES SMD 16K OHM 1 1W 2010 1409300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW201016K0FKEFHP RES SMD 16K OHM 1 1W 2010 782300 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CRCW201016K0FKEFHP RES SMD 16K OHM 1 1W 2010 792300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW201016K0FKEFHP RES SMD 16K OHM 1 1W 2010 687100 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited