Location : Home > C > CRCW201015R0FKEF
CRCW201015R0FKEF
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW201015R0FKEF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW201015R0FKEF ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW201015R0FKEF standard package with RoHS 45550 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
CRCW201015R0FKEF RES 15.0 OHM 3/4W 1 2010 SMD 5000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW201015R0FKEF Thick Film Resistors - SMD 3/4watt 15ohms 1 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
752091683G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 68K OHM 9SRT
752091683G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 680K Ohms 2 Bussed Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com