Location : Home > C > CRCW2010100RFKEFHP
CRCW2010100RFKEFHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW2010100RFKEFHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW2010100RFKEFHP Thick Film Resistors - SMD 1watt 100ohms 1 100ppm High Power Learn Mor 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW2010100RFKEFHP RES SMD 100 OHM 1 1W 2010 1428600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW2010100RFKEFHP RES SMD 100 OHM 1 1W 2010 801600 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CRCW2010100RFKEFHP RES SMD 100 OHM 1 1W 2010 811600 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CRCW2010100RFKEFHP RES SMD 100 OHM 1 1W 2010 811600 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW2010100RFKEFHP RES SMD 100 OHM 1 1W 2010 706400 Vishay Dale 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW2010100RFKEFHP Thick Film Resistors - SMD 1watt 100ohms 1 100ppm High Power Learn Mor 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CRCW2010100RFKEFHP Thick Film Resistors - SMD 1watt 100ohms 1 100ppm High Power Learn Mor 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd