Location : Home > C > CRCW2010100KFKEFHP
CRCW2010100KFKEFHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW2010100KFKEFHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW2010100KFKEFHP Thick Film Resistors - SMD 1watt 100Kohms 1 100ppm High Power Learn Mo 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW2010100KFKEFHP RES 100K OHM 1W 1 2010 SMD 9000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW2010100KFKEFHP RES SMD 100K OHM 1 1W 2010 1229600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW2010100KFKEFHP RES SMD 100K OHM 1 1W 2010 584300 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com