Location : Home > C > CRCW121882K0FKEK
CRCW121882K0FKEK
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW121882K0FKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW121882K0FKEK RES SMD 82K OHM 1 1W 1218 1336300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
CRCW121882K0FKEK RES SMD 82K OHM 1 1W 1218 689000 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW121882K0FKEK RES 82.0K OHM 1W 1 1218 SMD 15,000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW121882K0FKEK RES SMD 82K OHM 1 1W 1218 1336300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com