Location : Home > C > CRCW12187R50FNEK
CRCW12187R50FNEK
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW12187R50FNEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW12187R50FNEK RES SMD 7.5 OHM 1 1W 1218 1520600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
CRCW12187R50FNEK RES 7.50 OHM 1W 1 1218 SMD 5,000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW12187R50FNEK RES SMD 7.5 OHM 1 1W 1218 1520600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com