Location : Home > C > CRCW12186R80FNEK
CRCW12186R80FNEK
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW12186R80FNEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW12186R80FNEK RES 6.80 OHM 1W 1 1218 SMD 10,000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW12186R80FNEK RES SMD 6.8 OHM 1 1W 1218 1521100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW12186R80FNEK RES SMD 6.8 OHM 1 1W 1218 886100 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com