Location : Home > C > CRCW12184R70FNEK
CRCW12184R70FNEK
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW12184R70FNEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW12184R70FNEK RES SMD 4.7 OHM 1 1W 1218 1523000 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
CRCW12184R70FNEK RES 4.70 OHM 1W 1 1218 SMD 5,000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW12184R70FNEK RES SMD 4.7 OHM 1 1W 1218 1523000 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com