Location : Home > C > CRCW1218487RFKEK
CRCW1218487RFKEK
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW1218487RFKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW1218487RFKEK RES SMD 487 OHM 1 1W 1218 1353000 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
CRCW1218487RFKEK RES SMD 487 OHM 1 1W 1218 705700 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW1218487RFKEK RES 487 OHM 1W 1 1218 SMD 5,400 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW1218487RFKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 487ohms 1 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW1218487RFKEK Thick Film Resistors - SMD 1watt 487ohms 1 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com