Location : Home > C > CRCW12183R30FNEK
CRCW12183R30FNEK
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW12183R30FNEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW12183R30FNEK RES SMD 3.3 OHM 1 1W 1218 1524900 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
CRCW12183R30FNEK RES 3.30 OHM 1W 1 1218 SMD 5,000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW12183R30FNEK RES SMD 3.3 OHM 1 1W 1218 1524900 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com