Location : Home > C > CRCW12182R40FNEK
CRCW12182R40FNEK
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW12182R40FNEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW12182R40FNEK RES SMD 2.4 OHM 1 1W 1218 1526500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
CRCW12182R40FNEK RES 2.40 OHM 1W 1 1218 SMD 5,000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW12182R40FNEK RES SMD 2.4 OHM 1 1W 1218 1526500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com