Location : Home > C > CRCW121827R0FKEK
CRCW121827R0FKEK
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW121827R0FKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW121827R0FKEK RES 27.0 OHM 1W 1 1218 SMD 5,464 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW121827R0FKEK RES SMD 27 OHM 1 1W 1218 1511800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW121827R0FKEK RES SMD 27 OHM 1 1W 1218 882800 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com