Location : Home > C > CRCW12181R00FKTK
CRCW12181R00FKTK
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW12181R00FKTK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW12181R00FKTK Thick Film Resistors - SMD 1watt 1ohms 1 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW12181R00FKTK Thick Film Resistors - SMD 1watt 1ohms 1 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CRCW12181R00FKTK Thick Film Resistors - SMD 1watt 1ohms 1 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
CRCW12181R00FKTK RES SMD 1 OHM 1 1W 1218 1505300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited