Location : Home > C > CRCW121811R0FKEK
CRCW121811R0FKEK
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW121811R0FKEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW121811R0FKEK RES SMD 11 OHM 1 1W 1218 1416800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
CRCW121811R0FKEK RES SMD 11 OHM 1 1W 1218 790500 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW121811R0FKEK RES 11.0 OHM 1W 1 1218 SMD 8,450 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW121811R0FKEK RES SMD 11 OHM 1 1W 1218 1416800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com