Location : Home > C > CRCW12063R92FNEB
CRCW12063R92FNEB
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW12063R92FNEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW12063R92FNEB Thick Film Resistors - SMD 1/4watt 3.92ohms 1 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW12063R92FNEB RES SMD 3.92 OHM 1 1/4W 1206 1559900 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW12063R92FNEB RES SMD 3.92 OHM 1 1/4W 1206 899900 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com