Location : Home > C > CRCW12063K01FKEC
CRCW12063K01FKEC
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW12063K01FKEC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW12063K01FKEC RES SMD 3.01K OHM 1 1/4W 1206 1322100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW12063K01FKEC RES SMD 3.01K OHM 1 1/4W 1206 606800 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2320513 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V 10W