Location : Home > C > CRCW12062R70FNEB
CRCW12062R70FNEB
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW12062R70FNEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW12062R70FNEB Thick Film Resistors - SMD 1/4watt 2.7ohms 1 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW12062R70FNEB RES SMD 2.7 OHM 1 1/4W 1206 1431900 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW12062R70FNEB RES SMD 2.7 OHM 1 1/4W 1206 771900 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com