Location : Home > C > CRCW12062R21FNEB
CRCW12062R21FNEB
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW12062R21FNEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW12062R21FNEB Thick Film Resistors - SMD 1/4watt 2.21ohms 1 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW12062R21FNEB RES SMD 2.21 OHM 1 1/4W 1206 1432900 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW12062R21FNEB RES SMD 2.21 OHM 1 1/4W 1206 772900 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com