Location : Home > C > CRCW12062R20FKTA
CRCW12062R20FKTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW12062R20FKTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW12062R20FKTA Thick Film Resistors - SMD 1/4watt 2.2ohms 1 LOW OHMIC VALUE NSTD 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW12062R20FKTA 7984566 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CRCW12062R20FKTA 7984566 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DPD120050-P12P-TC Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 12V 6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
DPD120050-P12P-TC IC 41020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DPD120050-P12P-TC NEW 88930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R1S-123.3/H-R Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 1W 12VIN 3.3VOUT
R1S-123.3/H-R IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R1S-123.3/H-R NEW 79130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R1S-123.3/H-R Recom Power 3825 12+ 12+ General Electronics Co.,Ltd
R1S12-1215/P Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 1W 12VIN 15VOUT
R1S12-1215/P NEW 78490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R1S12-1215/P Recom Power 30000 12+ 12-DIP SMD Module (10 Leads) Evergreen Electronics Co.,Ltd
DCP021212U Power Supplies - Board Mount DC DC Converters IC REG ISOLATED 12V 167MA 12SOP
DCP021212U 18000 2016+ E-mailtome IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
REC5-2412DRW/H6/A/CTRL Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 5W 18-36VIN +/-12VOUT
ALD13Y48N-6L Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 23.4W 36-75VIN 13A
ALD13Y48N-6L Emerson 5000 12+ 12+ General Electronics Co.,Ltd
5-1393800-9 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 220VDC Coil Socketable
5-1393800-9 IC 56430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-1393800-9 TE Connectivity 27050 15+ RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 220V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-1393800-9 TE Connectivity 87930 1525+ RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 220V Renxim Technology Limited. sales@renxim.com