Location : Home > C > CRCW12062M80FKEA
CRCW12062M80FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW12062M80FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW12062M80FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/4watt 2.8Mohms 1 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW12062M80FKEA ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW12062M80FKEA RES SMD 2.8M OHM 1 1/4W 1206 1328100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW12062M80FKEA RES 2.80M OHM 1/4W 1 1206 SMD 5000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor