Location : Home > C > CRCW12062M05FKEA
CRCW12062M05FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW12062M05FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW12062M05FKEA RES SMD 2.05M OHM 1 1/4W 1206 1321800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW12062M05FKEA ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MP4-2R-1E-1N-1N-4R IC 40780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MP4-2R-1E-1N-1N-4R NEW 97590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LPS23 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 12V 25W