Location : Home > C > CRCW12062K80FKTC
CRCW12062K80FKTC
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW12062K80FKTC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW12062K80FKTC RES SMD 2.8K OHM 1 1/4W 1206 1513700 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW12062K80FKTC RES SMD 2.8K OHM 1 1/4W 1206 888700 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CRCW12062K80FKTC RES SMD 2.8K OHM 1 1/4W 1206 783500 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3-1393817-6 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 6VDC Coil Socketable
3-1393817-6 TE Connectivity 39354 NEW RoHS RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 5A 6V FindCores Electronics Inc.
3-1393817-6 TE Connectivity 8000 16+ RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 5A 6V SIMEN Electronics Co.,Ltd
3-1393817-6 TE Connectivity 8000 16+ RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 5A 6V Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3-1393817-6 TE Connectivity 8000 16+ RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 5A 6V PXT Direct Electronics Co.,Ltd