Location : Home > C > CRCW120628R7FKEB
CRCW120628R7FKEB
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW120628R7FKEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW120628R7FKEB RES SMD 28.7 OHM 1 1/4W 1206 1335000 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW120628R7FKEB RES SMD 28.7 OHM 1 1/4W 1206 689700 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GSM7-24 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 7W