Location : Home > C > CRCW12061R33FNEB
CRCW12061R33FNEB
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW12061R33FNEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW12061R33FNEB RES SMD 1.33 OHM 1 1/4W 1206 1435300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW12061R33FNEB RES SMD 1.33 OHM 1 1/4W 1206 775300 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NTS508 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 48V 200W