Location : Home > C > CRCW12061K13FKTA
CRCW12061K13FKTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW12061K13FKTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW12061K13FKTA RoHS Compliant 38205 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CRCW12061K13FKTA RES SMD 1.13K OHM 1 1/4W 1206 791700 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LS2320-9EP Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 2X12V 101W
LS2320-9EP IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LS2320-9EP NEW 78010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3584 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 12V 60W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord Input