Location : Home > C > CRCW1206100RFKTC
CRCW1206100RFKTC
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW1206100RFKTC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW1206100RFKTC RES SMD 100 OHM 1 1/4W 1206 905200 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CRCW1206100RFKTC RES SMD 100 OHM 1 1/4W 1206 800000 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW1206100RFKTC RES SMD 100 OHM 1 1/4W 1206 1530200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RPC Power Supplies - External/Internal (Off-Board) Accessories ADAPTER WALL R-SERIES CLIP CN
RPC IC 40380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RPC Stackpole Electronics Inc 1231900 2015+ RES SMD 510 OHM 5 1.5W 2512 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RPC Stackpole Electronics Inc 1231900 2015+ RES SMD 510 OHM 5 1.5W 2512 Unitronix Electronics Limited
RPC Stackpole Electronics Inc 596600 NEW RoHS RES SMD 510 OHM 5 1.5W 2512 FindCores Electronics Inc.