Location : Home > C > CRCW08059K10JNTA
CRCW08059K10JNTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW08059K10JNTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW08059K10JNTA standard package with RoHS 45990 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CRCW08059K10JNTA RES SMD 9.1K OHM 5 1/8W 0805 884600 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CRCW08059K10JNTA ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HP4660-9RU14G Power Supplies - External/Internal (Off-Board) DC DC Converters DC/DC CONVERTER
HFE160032/S Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 32V 1600W
HFE160032/S TDK-LAMBDA 5620 NEW+ N/A NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
HFE160032/S TDK-LAMBDA 5870 NEW+ N/A Asia Military Components Trading Co., Ltd.
HFE160032/S TDK-LAMBDA 6170 NEWD/C N/A MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
SWS1505/CO2 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V 150W
SWS1505/CO2 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SWS1505/CO2 TDK-LAMBDA 5620 NEW+ N/A NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
SWS1505/CO2 TDK-LAMBDA 5870 NEW+ N/A Asia Military Components Trading Co., Ltd.
SWS1505/CO2 TDK-LAMBDA 6170 NEWD/C N/A MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
REC7.5-1215SRW/H1/A/M Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 7.5W 9-18VIN 15VOUT
REC7.5-1215SRW/H1/A/M Recom Power Inc 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
REC7.5-1215SRW/H1/A/M Recom Power Inc 8000 2012+ CONV DC/DC 7.5W 9-18VIN 15VOUT Power Agency Co.,Ltd
SSQE48T20033-PABNG Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERT 3.3V 20A
SSQE48T20033-PABNG IC 58820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSQE48T20033-PABNG NEW 77830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
F55J100E Resistors Chassis Mount Resistors RES CHAS MNT 100 OHM 5% 55W
F55J100E IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
F55J100E RoHS 58201 12+ Original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
F55J100E NEW 77350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HS15 330R F Resistors Chassis Mount Resistors RES CHAS MNT 330 OHM 1% 15W