Location : Home > C > CRCW080597K6FKTA
CRCW080597K6FKTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW080597K6FKTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW080597K6FKTA RES SMD 97.6K OHM 1 1/8W 0805 585100 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW080597K6FKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 97.6Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW080597K6FKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 97.6Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.