Location : Home > C > CRCW080595K3FKTB
CRCW080595K3FKTB
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW080595K3FKTB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW080595K3FKTB RES SMD 95.3K OHM 1 1/8W 0805 906000 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CRCW080595K3FKTB RES SMD 95.3K OHM 1 1/8W 0805 800800 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW080595K3FKTB RES SMD 95.3K OHM 1 1/8W 0805 1531000 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
40366122820 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) Accessories AC CORD RETAINER CLIP
40366122820 IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
422PS3 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 12V 6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input