Location : Home > C > CRCW08058R06FNEB
CRCW08058R06FNEB
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW08058R06FNEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW08058R06FNEB RES SMD 8.06 OHM 1 1/8W 0805 1512500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW08058R06FNEB RES SMD 8.06 OHM 1 1/8W 0805 877500 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8951380010 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 1000W