Location : Home > C > CRCW080588K7FKEA
CRCW080588K7FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW080588K7FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW080588K7FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 88.7Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW080588K7FKEA RES SMD 88.7K OHM 1 1/8W 0805 1426600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited