Location : Home > C > CRCW080584R5FKEAHP
CRCW080584R5FKEAHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW080584R5FKEAHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW080584R5FKEAHP RES SMD 84.5 OHM 1 1/3W 0805 898500 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CRCW080584R5FKEAHP RES 84.5 OHM .33W 1 0805 SMD 18000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW080584R5FKEAHP RES SMD 84.5 OHM 1 1/3W 0805 793300 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW080584R5FKEAHP RES SMD 84.5 OHM 1 1/3W 0805 1448500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VMS-81-5 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V 70W