Location : Home > C > CRCW080584K5FKEA
CRCW080584K5FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW080584K5FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW080584K5FKEA RoHS Compliant 37675 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CRCW080584K5FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 84.5Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW080584K5FKEA ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
77083563 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 4 RES 56K OHM 8SIP