Location : Home > C > CRCW080582R0JNTA
CRCW080582R0JNTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW080582R0JNTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW080582R0JNTA standard package with RoHS 46030 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CRCW080582R0JNTA RES SMD 82 OHM 5 1/8W 0805 885300 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CRCW080582R0JNTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 82ohms 5 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com