Location : Home > C > CRCW080582R0FKTA
CRCW080582R0FKTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW080582R0FKTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW080582R0FKTA RoHS Compliant 37565 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CRCW080582R0FKTA RES SMD 82 OHM 1 1/8W 0805 590100 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW080582R0FKTA ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW080582R0FKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 82ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com