Location : Home > C > CRCW08056R20JNTA
CRCW08056R20JNTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW08056R20JNTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW08056R20JNTA standard package with RoHS 45200 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CRCW08056R20JNTA RES SMD 6.2 OHM 5 1/8W 0805 886500 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CRCW08056R20JNTA ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GPC55A Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CNVRTR 5V 12V +/-12V 55W