Location : Home > C > CRCW08056K98FKEAHP
CRCW08056K98FKEAHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW08056K98FKEAHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW08056K98FKEAHP RES SMD 6.98K OHM 1 1/3W 0805 1438200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW08056K98FKEAHP RES SMD 6.98K OHM 1 1/3W 0805 888200 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CRCW08056K98FKEAHP RES 6.98K OHM .33W 1 0805 SMD 6000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW08056K98FKEAHP RES SMD 6.98K OHM 1 1/3W 0805 783000 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1105810000 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 180W