Location : Home > C > CRCW0805698RFKTA
CRCW0805698RFKTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0805698RFKTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0805698RFKTA RoHS Compliant 37855 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CRCW0805698RFKTA RES SMD 698 OHM 1 1/8W 0805 597600 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW0805698RFKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 698ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com