Location : Home > C > CRCW08055K11FKEA
CRCW08055K11FKEA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW08055K11FKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW08055K11FKEA RoHS Compliant 38035 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CRCW08055K11FKEA ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW08055K11FKEA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 5.11Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW08055K11FKEA 25000 Vishay 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
77061680 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 5 RES 68 OHM 6SIP
77061680 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 68 Ohms Bussed 6 Pin SIMEN Electronics Co.,Ltd
77061680 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 68 Ohms Bussed 6 Pin PXT Direct Electronics Co.,Ltd
77061680 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 68 Ohms Bussed 6 Pin Global Thunder Electronics Co.,Ltd