Location : Home > C > CRCW0805560KJNEAHP
CRCW0805560KJNEAHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0805560KJNEAHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0805560KJNEAHP RES SMD 560K OHM 5 1/3W 0805 683400 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW0805560KJNEAHP RES SMD 560K OHM 5 1/3W 0805 1338600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
F24-553 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) DC DC Converters DC/DC CONVERTER
F24-553 89750 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
F24-553 NEW 97790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2866268 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 60W