Location : Home > C > CRCW0805535KFKTA
CRCW0805535KFKTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0805535KFKTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0805535KFKTA RES SMD 535K OHM 1 1/8W 0805 687900 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CRCW0805535KFKTA RES SMD 535K OHM 1 1/8W 0805 582700 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW0805535KFKTA RES SMD 535K OHM 1 1/8W 0805 1304900 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2943673 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 15V 15W