Location : Home > C > CRCW08054R70FNEA
CRCW08054R70FNEA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW08054R70FNEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW08054R70FNEA RES SMD 4.7 OHM 1 1/8W 0805 1535500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW08054R70FNEA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 4.7ohms 1 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com