Location : Home > C > CRCW08054R30FKEAHP
CRCW08054R30FKEAHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW08054R30FKEAHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW08054R30FKEAHP RES SMD 4.3 OHM 1 1/3W 0805 1430900 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW08054R30FKEAHP RES 4.30 OHM .33W 1 0805 SMD 10000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW08054R30FKEAHP RES SMD 4.3 OHM 1 1/3W 0805 795900 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GLC75D Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CNVRTR 5.1V 24V +/-12 75W