Location : Home > C > CRCW08054M32FKEB
CRCW08054M32FKEB
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW08054M32FKEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW08054M32FKEB RES SMD 4.32M OHM 1 1/8W 0805 1434800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW08054M32FKEB RES SMD 4.32M OHM 1 1/8W 0805 778200 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LPQ112 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 25V 80W