Location : Home > C > CRCW08054K70JNEA
CRCW08054K70JNEA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW08054K70JNEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW08054K70JNEA RES 4.7K OHM 1/8W 5 0805 SMD 6360 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW08054K70JNEA ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW08054K70JNEA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 4.7Kohms 5 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com