Location : Home > C > CRCW0805499RFKTB
CRCW0805499RFKTB
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0805499RFKTB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0805499RFKTB Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 499ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW0805499RFKTB RES SMD 499 OHM 1 1/8W 0805 890800 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CRCW0805499RFKTB Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 499ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CRCW0805499RFKTB Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 499ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CRCW0805499RFKTB RES SMD 499 OHM 1 1/8W 0805 785600 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW0805499RFKTB Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 499ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd